KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12455221
nr 1245 5221
Albert Krüger
(1885-1965), Sverige
Akvarell, Motiv från Öland, signerad, 27x34
Albert Krüger, svensk målare född 1885 i Skåne, död 1965.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:18:02
30/3 14:51:45
Albert Krüger
Läs mer om Albert Krüger